J.CH.Yuppie From Royal Breed

J.CH.Yuppie From Royal Breed

Podatki:

  • Rojstvo: 01.12.2012
  • Karakteristike: JR 724002 RW,SLRRW-003371, HD-frei,ED+/+,B-BH,ZTP,DNA,JLPP
17.8.2013 NAJLEPŠA SAMICA TER NAJLEPŠI MLADIČ NA PRESTIŽNI KLUBSKI RAZSTAVI V MESTU ROTTWEILL V NEMČIJI Sodnik:Edgar Hellmann (ADRK) *MLADA ŠAMPIONKA SLOVENIJE 2013*

Rodovnik

 

Cochise From Royal Breed
JR 721009 Rw
CHJ-SRB,MNE,MOL,MAC
HD A ED-BL

303643 462786067112704 1557218240 n
Queeny From Royal Breed
JR 721416RW
HD -A ED-frei
quickieg3
Kochis From Royal Breed
JR 718575 RW
CHJ-SRB,CH-SRB IPO I
HD A ED+/-
Electra From Royal Breed
JR 719097 RW
CHJ-SRB
HD B ED +/-
Tito Earl Antonius
JR 86898 RW
Ausland Jug.Sieger ADRK
HD+/- ED+/-

Keza From Royal Breed
JR 718580 RW
HD-A
ED-BL

Fausto From Royal Breed
JR 717008 RW
HD +/- ED+/-


Frizbie Earl Antonius
JR 86132 RW
CHJ-SRB
HD-frei ED frei


Leroy Van Heysherak
LOSM 23226/06
CH-ITA,SM,IPO i
HD B ED 2
ADRK KS
Duda From Royal Breed
JR 717140 RW
CHJ-SRB IPO I
HD-frei ED-frei
Arzadon Tyson
DKK 14025/2003
HD-frei ED-frei
Kendy Earl Antonius
JR 713961 RW

Fausto From Royal Breed
JR 717008
HD+/- ED+/-

Frizbie Earl Antonius
JR 86132 RW

Rezultati

 
DogodekUvrstitevSodnik
 (SLO) 7.4.2013 CAC Barje VV1 +3 mesto v BIS Nataša Lukančič (SLO)
 (SLO) 13.4.2013 Eco Epic Winner
 VV1 Nataša Lukančič (SLO)
 (HR) 1.6.2013 7.Klubsko Prvenstvo-Varaždin
 VV1
 Tatyana Popova (RUS)
 (ITA) 30.6.2013 Rumagnarott RCI
 VV1 Fernando L.Martins (P)
 (DE) 14.7.2013 Schwabensiegerschau 2013- Augsburg
 VV1
 Edgar Hellmann (ADRK)
(DE) 43.KLUBSIEGER-ZUCHTSCHAU-ROTTWEILL
 VV1+NAJLEPŠI MLADIČ RAZSTAVE
 EDGAR HELLMANN (ADRK)
 (SLO) 5.10.2013 CACIB Koper I V1 + PRM Guenther Ehrenreich (AT)
 (SLO) 6.10.2013 CACIB Koper II V1 + PRM Leoš Jančik (CZ)
 (SLO) 9.11.2013 CACIB Šempeter V1 + PRM + NAJLEPŠA SAMICA Mirja Lapanja (SLO)
 (SLO) 10.11.2013 CACIB Vrtojba
 V1 + PRM + NAJLEPŠA SAMICA Igor Selimović(HR)
 (SRB) 6.4.2014 V.ClubSieger Serbia V5-razred mladih Francesco Biondolillo (IT)
 (IT) 25.4.2014 7.Rottweiler show Senzia Frontiere V4-razred mladih Anton Spindler (ADRK)
 (IT) 26.4.2014 IFR World Winner V6-razred mladih Fernando L.Martins (P)
 (AT) 18.5.2014 ARK Klubsiegerschau V1-razred mladih + NAJLEPŠA TUJA SAMICA Reinhard Vavra (AT)
 (SLO) 8.6.2014 Klubsieger Slovenia V4-razred vmesni Vladimir Zec (HR)
 (IT) 25.9.2016 Rumagnarott Memorial Jose van  Gronden
 V4-razred odprti Marco Scardassa (IT)
 (D) 23.10.2016 9.Bad Rodachtal Specialzutchschau
 V2-razred odprti Rudinger Schmidt (IT)

Galerija

5 6 7 8 9 10 11 945815 516517775072866 494487895 n 3 4 2 0 1 DSC 0234 DSC 5703 12033653 1130624823633108 1271795599 n